• nowość
Jeżeli oczekujesz od zegarka znacznie więcej niż klasyczne wskazywanie czasu, stawiasz na czasomierze funkcjonalne, których wykonanie pozwala z przyjemnością prezentować je w wielu sytuacjach, warto postawić na męskie smartwatche dostępne w sklepie ZegarkiMazury.pl Jak sama nazwa wskazuje, są to inteligentne czasomierze, które pozwalają na łatwe zdobywanie informacji o określonych czynnościach. Jesteś w błędzie jeżeli uważasz, iż męski zegarek smartwatch to jedynie sportowy model- oferta marek stale się rozwija, a na rynku zegarmistrzowskim pojawiają się pełne wyrafinowania, eleganckie czasomierze, które na pozór wydają się klasycznymi chronometrami, a tak naprawdę zachwycają użytkownika funkcjonalnością. Również coraz więcej marek modowych proponuje inteligentne zegarki męskie, które zachwycają niebanalnym designem.

Jakie funkcję ma męski zegarek smartwatch?

Odstawiając na bok wygląd zewnętrzny męskich zegarków smartwatch zauważamy, jak wiele prac i funkcji mają do zaoferowania. Najczęściej spotykaną czynnością jest wyświetlanie informacji o przychodzących połączeniach lub wiadomościach sms, a dodatkowo propozycje niektórych marek pozwalają również na rozmowę telefoniczną poprzez czasomierze. Z uwagi na fakt, iż męski zegarek smartwatch najczęściej przez cały dzień spoczywają na naszym nadgarstku producenci wyposażyli je w monitor spalonych kalorii oraz dziennik aktywności. Podczas jazdy w zatłoczonym autobusie czy biegania zegarki smartwatch męskie dają Ci możliwość zmiany muzyki z pozycji czasomierza, która umila Ci czas płynąc z słuchawek.

Zegarek smartwatch hybrydowe dla mężczyzn

Jeżeli poszukujesz męskiego smartwatcha, który wygląda jak klasyczny, analogowy czasomierz, jednak w wybranych przez Ciebie sytuacjach zmieni się w bardzo funkcjonalny i rozbudowany model, powinieneś zapoznać się z ofertą proponowanych przez nas sklep smartwatchy hybrydowych dla mężczyzn. Czym różnią się smartwatche hybrydowe od klasycznych zegarków inteligentnych? Główna różnica polega na tym, iż hybrydowe czasomierze wyposażono w analogowy cyferblat, który klasycznie wskazuje aktualną godzinę, a wszelkie dodatkowe dane jakie zdobywa, wskazywane są w smartfonie połączonym z zegarkiem. To właśnie dzięki tym popularnym, modnym smartwatchom hybrydowym możesz prezentować innym tradycyjny czasomierz o nietradycyjnych możliwościach.

Męski zegarek smartwatch z pulsometrem i GPS- zegarek męski do biegania

Funkcje, jakie proponują nam firmy zależą od modelu. Coraz więcej męskich smartwatchy zostaje wyposażonych w treningowe tryby, alarmy czy możliwość robienia zdjęć. Znaczącym atutem smartwatchy dla mężczyzn jest wbudowany GPS, który pozwala na bardzo dokładne odmierzania przebytego dystansu, co zadowala biegaczy, triatlonistów, pływaków, czy miłośników amatorskich aktywności fizycznych, jednak istnieje jeszcze jedna zaleta smartwatchy męskich z GPS- możliwość monitorowania położenia użytkownika czasomierza. Wręczenie tak funkcjonalnego zegarka dla starszego mężczyzny, który większość czasu spędza sam, a jego zdrowie może nagle się pogorszyć, pozwala nam na sprawdzania, czy przebywa w bezpiecznym miejscu. Podobnie jest z coraz bardziej popularną funkcją pulsometru, dzięki której możemy sprawdzać tętno zarówno podczas uprawiania sportów, jak i wykonywania codziennych czynności.

Zegarek smartwatch męski z bluetooth

Znaczna część dostępnych w sklepie ZegarkiMazury.pl smartwatchy dla mężczyzn wyposażona została w bluetooth, dzięki którym mamy możliwość połączenia czasomierza z telefonem komórkowym, aby mieć stały i łatwy dostęp do wielu funkcji, a także sterować smartfonem z pozycji zegarka spoczywającego na nadgarstku. Coraz częściej spotykamy się z opiniami, iż modni, rozwijający się panowie powinni mieć na ręku zegarek smartwatch, który pokaże im inny wymiar czasu, podniesie ich status społeczny, a także sprawi, iż będą w stanie określić poziom swojej aktywności. 

Dlaczego warto kupić męski zegarek smartwatch w ZegarkiMazury.pl?

Szeroka gama produktów smartwatch dla mężczyzn pozwala każdemu klientowi znaleźć idealny model dla siebie. Aby Twoje zadowolenie było pełne, nasze ceny są konkurencyjne, a wręcz nie do przebicia, dlatego już one przyciągają uwagę. Zakup męskiego zegarka smartwatch w sklepie ZegarkiMazury,pl jest bardzo łatwy, a Ty potrzebujesz jedynie kilka minut aby sprawić, iż czasomierz wpisujący się w Twoje preferencje wyruszy z naszego sklepu do Ciebie, aby zaskakiwać Cię w każdym momencie dnia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl