Produkt dnia
Smartwatch Garett Kids Spark 4G Różowy
Smartwatch Garett Kids Spark 4G Różowy
413,00 zł 369,00 zł
szt.
Smartwatch Garett Kids Spark 4G Niebieski
Smartwatch Garett Kids Spark 4G Niebieski
413,00 zł 369,00 zł
szt.
Smarwatch Garett Kids Star 4G Czarny
Smarwatch Garett Kids Star 4G Czarny
459,00 zł 369,00 zł
szt.
Garett Kids 4G Różowy
Garett Kids 4G Różowy
459,00 zł 388,00 zł
szt.
Limitowane zegarki to czasomierze kierowane do miłośników i koneserów sztuki zegarmistrzowskiej oraz tych osób, które poszukują nieszablonowych, wręcz wyjątkowych modeli. Zegarki z limitowanych edycji najczęściej stanowią sposób na podkreślenie jakiegoś wydarzenia, osoby czy osiągnięcia. Wśród propozycji limitowanych zegarków szwajcarskich zauważamy, iż kreowane są one na podstawie dawnych modeli, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem czy wprowadzały zupełne nowości na rynek zegarmistrzowski. Określone dyscypliny sportowe czy osiągnięcia przynoszą nam możliwość użytkowania limitowanych zegarków, których korpusy przypominają między innymi deski rozdzielcze sportowych samochodów, a paski wyglądają jak kierownice samochodów kierowanych przez znane persony.

Limitowane zegarki męskie

Edycje limitowane czasomierzy proponują głównie zegarki dla mężczyzn. W gamie tych produktów znajdziemy eleganckie zegarki męskie, których detale wykonano z niezwykłą dbałością. Wysoka jakość czasomierzy z limitowanych edycji jest wręcz zagwarantowana, ponieważ to właśnie one staję się sposobem na wybicie się marki na rynku zegarmistrzowskim. Sportowe zegarki męskie z limitowanych edycji najczęściej wywołują w nas zachwyt, ponieważ prezentują zupełnie niesztampową stylistykę, przyciągającą wzrok na każdym kroku. Limitowane edycje męskich zegarków to ograniczone liczba czasomierzy, które powinny znaleźć się w posiadaniu mężczyzn szukających niebanalnych modeli, które wpiszą się w historię zegarmistrzostwa.

Limitowane zegarki damskie

Ilość damskich zegarków z limitowanych edycji nie jest duża, jednak jeżeli już jakiś czasomierz jest kierowany do kobiet, to wręcz zachwyca on swoim designem oraz wykonaniem. Producenci starają się, aby zegarki damskie z limitowanych edycji zapamiętały kobiety w każdym wieku, pożądając ich na każdym kroku. Otwarte mechanizmy, ciekawe detale na tarczach i mocowaniach, a także niebanalne zestawienie kolorów- to jedne z wielu zalet damskich zegarków, które proponowane są w edycjach wyjątkowych czasomierzy.

Szwajcarskie zegarki limitowane

Bestsellerowy czasomierz cieszący się wysokim zainteresowaniem czy urodziny marki- to jedne z powodów, dla których szwajcarscy producenci tworzą szwajcarskie zegarki limitowane. Wydawane przez największych koneserów opinie o tych modelach potwierdzają, iż wiele detali jest wręcz zaskakujących, pozwalając każdemu z nas poznać nieszablonowy „charakter” zegarków naręcznych. Ceny zegarków z limitowanych edycji są różnorodne- niektóre modele zegarków szwajcarskich są wysokie, ponieważ funkcjonalność tych produktów jest wysoka, podobnie jak wysoka jest jakość wykorzystanych materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl